Renovace dveří
renovace dveří na míru za jediný den • bez bourání, špíny a hluku • dlouholetá životnost a snadná údržba

Jak probíhá renovace dveří

Před jakoukoliv renovací dveří je nezbytná bezplatná návštěva našeho mistra u vašich dveří, který zhodnotí jejich současný stav a doporučí nebo nedoporučí jejich renovaci, zodpoví vaše dotazy a případně vypracuje cenovou nabídku na základě požadavků na renovaci. K volbě požadavků na renovaci vám představí širokou škálu dekorů a provedení dveří. Vy si můžete výsledný design zvolit jako kombinaci dekoru a provedení dveří, inspirovat se přitom můžete řadou ukázek kombinací, kterou vám dveřmistr rovněž představí; malou ukázku z vice než tisíce variant najdete i na našem webu v ukázkách modelů dveří.

Pokud si renovaci objednáte, zajistíme všechen materiál na vaši zakázku a pak se telefonicky domluvíme na datu provedení renovace. Všechny potřebné informace již máme z bezplatné prohlídky a v dohodnutý den již jen dveře ráno odvezeme k renovaci do vlastní dílny a ještě týž den odpoledne nebo v podvečer vám zrenovované dveře dovezeme zpátky. V případě většího množství dveří, nebo složitější objednávky, trvá jejich renovace déle než jeden den a v takových případech se vždy předem domlouváme se zákazníkem na časovém průběhu realizace.

Omezení se kterými je nutné při renovaci počítat jsou minimální. V případě renovace vstupních dveří vyzvedáváme dveře ráno a vracíme je co nejdříve po zhotovení – odpoledne. V tuto dobu je třeba zůstat doma a byt si ohlídat.

Při renovaci zárubní, která se dělá v bytě zákazníka je vhodné být v bytě přítomen po dobu renovace a případně si ochránit (například zakrytím malířskou folií) místa choulostivá na eventuální prach vzniklý při broušení zárubní. Stupeň broušení je dán stavem renovované zárubně. Při nesoudržné barvě na zárubni, nebo mnoha nanesených vrstvách barvy je třeba brousit více; u „pěkných“ zárubní si někdy vystačíme s ručním broušením bez prachu.

Renovovat vše najednou, nebo po částech?

Záleží především na vás jaký postup vám bude vyhovovat. V principu je renovace dveří a zárubní na sobě nezávislá. Použité materiály vynikají mimo jiné i stálobarevností a i po letech jejich barva (dekor) odpovídá materiálu novému. Navíc využíváme materiály s dlouhodobou dostupností. Znamená to že v renovaci dveří je možné kdykoliv pokračovat a to i se stále stejnými dekory. Můžete si tedy např. nejprve renovovat dveře v obývacím pokoji a postupně pokračovat. U renovace zárubní je naopak výhodnější renovovat z časových důvodů všechny zárubně najednou.

Reference

Ukázky naší práce:Obsah webu renovace dveří:
Renovace dveří a zárubní Kladno, telefon 603 780 764 - info@renovace-dveri.cz