Renovace dveří
renovace dveří na míru za jediný den • bez bourání, špíny a hluku • dlouholetá životnost a snadná údržba

Výhody renovace dveří

Renovace je cenově výhodnější než pořízení nových dveří

Protože zůstává zachováno původní zdravé a lety prověřené jádro dveří i dveřní rám, není nutné pořizovat nový materiál na dveře ani platit za výrobu samotného jádra. Dveře se pouze upraví, tak aby odpovídaly představě zákazníka. Proto je renovace vhodná i pro atypické dveře.

Renovace se obejde bez bourání, špíny, prachu a hluku

Renovace dveří probíhá ve vlastní dílně. Ráno vaše dveře odvezeme, pak je ve vlastní dílně zrenovujeme a večer vám je vrátíme nové. Ve vašem bytě pouze potáhneme zárubně stejným dekorem. Nemusíte se tedy obávat výměny zárubní ani bourání.

Dveře vynikají dlouhou životností a snadnou péčí

Pro renovace dveří využíváme plastové potahové materiály špičkové kvality, které jsou věrnými imitacemi dřeva. Potahový materiál vyniká dlouhou životností a barevnou stálostí. Je plně omyvatelný běžnými čisticími a mycími prostředky - prach a nečistoty odstraníte vlhkým hadříkem. Dveře a zárubně již nemusíte nikdy natírat!

Dveře odolávají mechanickému i chemickému poškození

Použitý potahový materiál rovněž vyniká nehořlavostí, odolností vůči kyselinám, louhům, alkoholu a benzínu a také velice dobře odolává úderům, nárazům a ohmatání.

Staré a nevzhledné dveře získají nový design

Ve vašich nových dveřích zůstane sice zachováno původní jádro dveří, ale povrch se potáhne plastovým dekorem dle výběru zákazníka. Dále se dveře osadí dalšími dekoračními prvky, novým kováním a v případě zájmu také vitráží. K dispozici je celá škála možností. Zákazník má na výběr z mnoha variant a dekorů. Můžeme realizovat vaši konkrétní představu nebo navrhnout nový vzhled dveří.

Ani kvůli zásadním změnám nemusíte kupovat nové dveře

Styl dveří lze při renovaci zásadně změnit. Z prosklených dveří je možné udělat dveře plné, z plných prosklené. Je možné upravit tvar prosklení či aplikovat zasklívací či ozdobné rámy. Nebudeme klást meze vašim snům. Nemusíte si vybírat z předem daných variant - dveře zrenovujeme podle vašich představ.

Domovní či vchodové dveře s opatřením proti zlodějům

U domovních či vchodových dveří můžeme v rámci renovace instalovat bezpečnostní výbavu, která zásadním způsobem zlepší zabezpečení vašich dveří proti nezvaným návštěvníkům. Z vašich původních dveří tak získáte bezpečnostní dveře se všemi výhodami, které renovace dveří přináší.

Reference

Ukázky naší práce:Obsah webu renovace dveří:
Renovace dveří a zárubní Kladno, telefon 603 780 764 - info@renovace-dveri.cz